háčkované zboží

háčkované zboží je vyráběno ze 100% bavlněného trikotu, tedy je měkké a pohodlné. uháčkováním se látka zpevní, takže vaši miláčci dostanou velmi pohodlnou, leč pevnou a hryzuodolnou kostku či hamak, který v podovnání se šitými výrobky vydrží nesrovnatelně déle ;-) nevýhodou je náročná výroba, v současné době nejsem schopna udělat víc jak jeden kus za měsíc, proto je výroba bohužel pozastavena na neurčito :(

 

šité zboží

současné kolekce jsou vyrobeny z fleece deky. feece deka je v jednom směru pružná a v druhém pevná, proto stříhám látku dvojitě, tedy každá stěna výrobku je složena ze dvou vrstev látky položených na sebe tak, aby každá vrstva byla pružná v opačném směru, díky čemuž je výsledný produkt velmi pevný a nevytahává se ;-) látka je velmi měkká a pohodlná, potkánci ji moc rádi, ovšem životnost je menší, než u háčkovaných výrobků...do dalších kolekcí počítám i s košilovinou ( nepružná a hladká bavlněná látka ) a trikotem ( pružná bavlněná látka )

 

zateplení

zateplení na přepravky je standardně vyráběno ze silné fleece deky, mezi dvěma vrstvami deky je na přání i zateplující vložka pro extra silné mrazy. zatím šiji jen na trixie mini capri, protože to jsou jedinné přepravky, které mám doma, ale když dostnau do ruky jiný model, není problém vyrobit cokoli na zakázku ;-)

 

 

způsob péče

háčkované je možno prát jako barevnou bavlnu, tedy až do 90 stupňů ( u bílé barvy, jinak 60 stupňů ). šité je vhodné prát jako fleecové deky, tedy syntetika na 30-40 stupňů. u obou výrobků zaručuji nepouštění barev, takže můžete prát různě barevné zboží dohromady. vzhledem k potřísnění zboží zvířecí močí a výkaly doporučuji prát odděleně od vašeho vlastního prádla ;-) také doporučuji nepoužívat aviváž a vybírat prací prášek bez výrazné vůně, zvířata mají mnohem lepší čich než lidé a pro nás příjemná vůně jim může být nepříjemná ;-)

Vyhledávání

Hello Ratty Shop

/album/hello-ratty-shop/heloo-ratty-banner2-jpg2/