způsob odběru

 

 1.  výrobek si vyzvednete osobně v Dobřichovicích, v Praze nebo kdekoli na trase vlaků mezi těmito městy. potom neplatíte žádné poštovné. je možné se domluvit i na jiných městech v okolí, platíte jenom jízdné.

 

 

2. zboží pošlu na vaši adresu. posílám zásadně doporučeně, při malé objednávce v bublinkové obálce, při větší v krabici. ceník se řídí českou poštou

 

balné si neúčtuji

 

při extra velké objednávce může odeslání balíku stát víc peněz, potom zájemce informuji, posílám kopii podacího lístku a požaduji doplacení rozdílu

 

standardně posílám objednávku v pracovní den následující po dni, kdy zjistím platbu za zboží na svém účtě. tedy ne v den, kdy to pošlete, ale v den, kdy je to na mém účtě. jelikož mám internetové bankovnictví, zjistím to opravdu ten den, co to přijde ;-)pokud by nastalo zpoždění v důsledku nedostatku času/nemožnosti dostat se k účtu, dám vám vědět ;-)

 

pokud si objedná vícero lidí z jenoho města a budou všichni souhlasit, je možno poslat jeden balík s tím, že poštovné se rozpočítá mezi všechny zúčastněné. v tomto případě si skupina vybere jednoho "prostředníka", který zaplatí peníze za objednávku i za poštovné. hello ratty shop pak nenese zodpovědnost za případné problémy s nepřevzetím či nezaplacením zboží mezi prostředníkem a jednotlivými členy skupinky, myslete na to ;-)